Dvakrát viac hip-hopu za nižšiu cenu

ETERNE RIMA vydal ďalší hip-hop/R&B album a vďaka spolupráci s vydavateľstvom VINILKOSMO "Esperanto-Muzik-Prod." pripravil špeciálnu ponuku. Oba vydané albumu v jednom balení za zvýhodnenú cenu.

Do 31. mája 2012 si môžte objednať oba albumy od ETERNE RIMA: Samideano a Taglibro de brutulo v jednom balíčku za cenu len 20 €. Keďže každý z albumov, ako CD, stojí 16 € tak spojená kúpa vám ušetrí celých 12 €! Tým sa fyzické CD dostalo na cenovú úroveň stiahnutého albumu.

ETERNE RIMA pripravil svoj prvý hip-hopový album už v roku 2000, vtedy ho však kvôli problémom s vydavateľom nemohol vydať. Škoda, bol by to úplne prvý hip-hopový album v esperante… Ale nestalo sa, preto mu prvenstvo ukradli prebrali chalani z La Pafklik. ETERNE sa vrátil až v 2009 so zadarmo stiahnuteľným EP Por La Rep', ktorým chcel upozorniť na svoj ďalší pripravovaný album. A to aj vyšlo, album Samideano mal veľký úspech a pieseň Jam ne plu estas mok' sa dokonca dostala na výberovku Cd1d Compil #5 (výberovka francúzskeho zoskupenia nezávislých vydavateľstiev). Medzitým ETERNE založil niekoľko bočných hudobných projektov (dokonca v ďalších plánových jazykoch), nikoho však neprekvapilo, keď sa začiatkom tohto roku ukázal s novým albumom. Taglibro de brutulo sa dokonca pýši aj známymi hosťami, konkrétne sú to Platano (z La Pafklik) v piesni Ni reprezentas, Tone v Vivo sen rimo, a Jonny M v protiatómovej Por pli bona mondo. K poslednej spomínanej piesni natočili videoklip, tiež v medzinárodnej spolupráci.

A tieto dva posledné albumy sú do konca mája dostupné za zvýhodnenú cenu, takže milovníci hip-hopu a R&B neváhajte a navštívte stránku Vinilkosmo.com. Upozorňujem, že síce od vydavateľa stojí každý album 16€ + poštovné, je možné ich získať aj lacnejšie. Na slovenských esperantských podujatiach totiž máva Peter Baláž svoj stánok s hudbou, literatúrou a nejakými ďalšími esperantskými drobnosťami (tzv. libroservo), pričom hudbu predáva za veľmi výhodnú, veľkoobchodnú cenu.

ablum Samideano
pieseň Samideano
album Taglibro de brutulo
pieseň Estro

KuboF
23.5.2012Osobné nástroje